帝都乐彩票_帝都乐彩票app_帝都乐彩票官网

您未被授权查看该页

您不具备使用所提供的凭据查看该目录或页的权限。

请尝试以下操作:

  • 如果您认为自己应该能够查看该目录或页面,请与网站管理员联系。
  • 单击刷新 按钮,并使用其他凭据重试。

HTTP 错误 401.1 - 未经授权:访问由于凭据无效被拒绝。
Internet 信息服务 (IIS)


技术信息(为技术支持人员提供)

  • 转到 Microsoft 产品支持服务 并搜索包括“HTTP ”和“401 ”的标题。
  • 打开“IIS 帮助”(可在 IIS 管理器 (inetmgr) 中访问),然后搜索标题为“身份验证”、“访问控制”和“关于自定义错误消息”的主题。

O nas

Chorągiew husarska im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego

 

("kliknij" w zdjęcie lub tekst, by zobaczyć galerię zdjęć chorągwi hetmana Stanisława Żółkiewskiego i przeczytać o niej więcej, jak i o Fundacji HUSSAR)

 

napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

 

Jesteśmy grupą miłośników historii Polski, oręża, a przede wszystkim husarii z Warszawy.

Tworzyliśmy oraz braliśmy i bierzemy udział w wydarzeniach historycznych, patriotycznych i kulturalnych.

Na koncie mamy między innymi stworzenie serwisu internetowego hussar.com.pl, liczne wyprawy na dzisiejsze Kresy, do Księstwa Moskiewskiego oraz organizację i czczenie ważnych rocznic wydarzeń historycznych, jak 399 i 400 lecie bitwy pod Kłuszynem, 400 lecia zdobycia/ odzyskania Smoleńska, 400 lecia oblężenia i potyczki w Carewie Zajmiszczem oraz upamiętnienie istnienia Kaplicy Moskiewskiej w Warszawie, co można obejrzeć w naszej galerii zdjęciowej

Co roku jako husaria udajemy się w Wielką Sobotę do Archikatedry św. Jana w Warszawie ze święconką. Promowaliśmy monety NBP Husarz XVII wiek oraz monety Kłuszyn, braliśmy udział w Wielkim Teście z Historii TVP z okazji rocznicy 400 rocznicy bitwy pod Kłuszynem, szliśmy w Marszu Rotmistrza Witolda Pileckiego, Marszu Niepodległości, Święcie Niepodległości i wielu innych uroczystościach, a także w Nocy Muzeów. Ponadto współ-wydaliśmy dwie bardzo ważne książki poświęcone husarii „Kłuszyn 400 lat” oraz „Z dziejów husarii”.

Dokonaliśmy także dokumentacji fotograficznej i rozpowszechnienia nieeksponowanych obrazów „Bitwa pod Kłuszynem” i „Bitwa pod Chocimiem (’73)”. Wsparliśmy finansowo oraz poprzez użyczanie dokumentacji fotograficznej wspieraliśmy i wspieramy autorów książek historycznych/ husarskich i prac naukowych.

 

FUNDACJA HUSSAR   Bartosz Siedlar

 

Zapraszamy do współpracy.

Jako husaria chętnie weźmiemy w różnych przedsięwzięciach na terenie Warszawy, w okolicach i całej Polsce, jak i poza granicami

Bierzemy udział w wydarzeniach historycznych, kulturalnych, a także komercyjnych.

 

Kilka słów o założycielu strony hussar.com.pl i

chorągwi husarskiej im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego

(w Warszawie)

 

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wiadomości